Başkanımız Osmaniye’de

Başkanımız Osmaniye’de
27 Ekim 2019 Pazar , 20:53
Okunma: 820
0 Yorum

Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Metin, Osmaniye’de gerçekleştirilen müsabakaları yerinde takip etti.

 Osmaniye Taekwondo İl Temsilcisi Mustafa Doğru tarafından tertip edilen ve 19-20 Ekim 2019 tarihlerinde Osmaniye Tosyalı Spor Salonu, 14 ilden 32 kulüp ile 200 sporcunun katıldığı yıldızlar kategorisi maçlarına evsahipliği yaptı. Organizasyona,  Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Prof Dr.Metin Şahin, Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu, Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkan Vekili Dr. Oktay Duymaz, il temsilcileri, hakem ve antrenörler katıldı.


Bulgaristan’da düzenlenen Grand Prix 3. Seri Müsabakalarını yerinde takip ettikten sonra Osmaniye’ye gelen Başkan Şahin’i 4 yaşındaki minik taekwondocu ellerinde çiçeklerle karşıladı. Minik sporcunun okuduğu taekwondo marşı büyük beğeniyle karşılandı.

MEHMETÇİK UNUTULMADI

Başkan Şahin ve beraberindekilerle organizasyona katılan antrenör ile sporcular hep birlikte asker selamı vererek, vatan uğruna çarpışan kahraman Mehmetçiğimize selamlarını ve desteklerini gönderdi. Başkan Şahin, burada yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajları verdi.  Başkan Şahin, organizasyon sonunda dereceye giren kulüplere kupalarını verdi.
Kaynak:
SON HABERLER
YAZARLAR
© 2007-2018 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.