17.9 C
New York kenti
Pazar, Eylül 19, 2021

Buy now

Önemli Duyuru – 6. WT Başkanlık Kupası

Türkiye Taekwondo Federasyonu 15-23 Eylül 2021 tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak 6. WT Başkanlık Kupası ile ilgili önemli bir duyuru yayınladı.

Söz konusu Faaliyete 18-21 Şubat 2020 tarihleri arasında İsveç’te yapılan 5.WT Başkanlık Kupasında derece yaparak kota alan sporcular; 10-17 Mart 2021 tarihleri arasında İstanbul’da yapılan 8. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvasında Gençler ve Büyükler kategorisinde ilk 4’e giren Türk Sporcular ile Poomsae kategorisinde ilk 1’e giren Türk Sporcular; 07-14 Temmuz 2021 tarihleri arasında Ankara’da yapılan Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası seçme yapılmayan sikletlerde ilk 8’e giren sporcular; 26-27 Temmuz 2021 tarihlerinde Ankara’da yapılan Yıldızlar Milli Takım Seçme Müsabakalarında seçme yapılan sikletlerde ilk 8’e giren sporcular; 28 Temmuz-03 Ağustos 2021 tarihleri arasında Ankara’da yapılan Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında sıkletlerinde 1. olan sporcular; 03-05 Ağustos 2021 tarihleri arasında Ankara’da yapılan Avrupa Ümitler Taekwondo Şampiyonası Milli Takım Seçme Müsabakalarında ilk 8’e giren sporcular 6. WT Başkanlık Kupası Taekwondo Milli Takımı adına katılacak olup; isim listesi aşağıya çıkartılmıştır.

Yukarıdaki faaliyetlerden herhangi ikisine de iştirak eden sporcular listeye sadece bir kez yazılmıştır.

Söz konusu faaliyete Milli Takım adına katılacak sporcuların tüm masrafları Federasyonumuzca karşılanacak olup; sporcuların faaliyete katılmak istedikleri kategori ve sıkletleri 27 Ağustos 2021 tarih Cuma günü mesai bitimine kadar vasifakdeniz@taekwondo.org.tr adresine e-posta olarak göndermeleri gerekmektedir.

TOHM Taekwondo Sporcuları ile ilgili duyuru ise ileri bir tarihte yapılacaktır.

Duyurulur.

15-23 EYLÜL 2021 TARİHLERİ ARASINDA İSTANBUL’DA YAPILACAK 6. WT BAŞKANLIK KUPASINA TAEKWONDO MİLLİ TAKIM ADINA KATILACAK SPORCULARIN İSİM LİSTESİ

18-21 Şubat 2020 tarihleri arasında İsveç’te yapılan 5. WT Başkanlık Kupasında Derece Yaparak Kota Alan Sporcular

S.No – Kategorisi – Adı Soyadı – Derecesi


1 – 63 kg Genç Bayanlar – Huriye Nur ERGİN – 2.
2 – 51 kg Genç Erkekler – Zeynel Fırat TANRIVERDİ – 2.
3 – 59 kg Genç Erkekler – Mahmut KÜSKÜ – 1.
4 – 63 kg Genç Erkekler – Muhammet Hanefi KÖKSAL – 3.
5 – 78 kg Genç Erkekler – Oğuz TOKGÖZ – 3.
6 – +78 kg Genç Erkekler – Mehmet Efe ÖZDEMİR – 3.

10-17 Mart 2021 tarihleri arasında İstanbul’da yapılan 8. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvasında Gençler Kategorisinde İlk 4’te Yer Alan Türk Sporcular

S.No – Kategorisi – Adı Soyadı – Derecesi


1 – 45 kg Genç Erkekler – Yasin AÇIKGÖZ – 1.
2 – 45 kg Genç Erkekler – Yuşa Arif KABACA – 3.
3 – 45 kg Genç Erkekler – Hamza Osman AYDOĞAN – 3.
4 – 48 kg Genç Erkekler – Furkan AYDIN – 1.
5 – 48 kg Genç Erkekler – Abdurrahman ÇAKMAKÇI – 3.
6 – 48 kg Genç Erkekler – Yağız AKKÖSE – 3.
7 – 51 kg Genç Erkekler – Abdullah DÖNMEZ – 1.
8 – 51 kg Genç Erkekler – Yunus Emre ATTAR – 2.
9 – 51 kg Genç Erkekler – Merdan ÇALIK – 3.
10 – 55 kg Genç Erkekler – Semih ÖZER – 1.
11 – 55 kg Genç Erkekler – Semih PATAN – 3.
12 – 59 kg Genç Erkekler – Ömer Faruk DAYIOĞLU – 1.
13 – 59 kg Genç Erkekler – Berkay ERER – 2.
14 – 59 kg Genç Erkekler – Kerim Emre KURUM – 3.
15 – 63 kg Genç Erkekler – Hakan KAYA – 3.
16 – 68 kg Genç Erkekler – Alperen AYAZ – 3.
17 – 68 kg Genç Erkekler – Ömer ÇAYIR – 3.
18 – 73 kg Genç Erkekler – Ege Kerem ERÇETİN – 2.
19 – 73 kg Genç Erkekler – Efe Haktan UZUN – 3.
20 – 73 kg Genç Erkekler – Münir Furkan DOĞRU – 3.
21 – 78 kg Genç Erkekler – Buğra Murat ŞAFAK – 1.
22 – 78 kg Genç Erkekler – Tuğra Ali ÇAKICI – 2.
23 – 78 kg Genç Erkekler – İbrahim TUNCA – 3.
24 – 78 kg Genç Erkekler – Metin Engin TEKE – 3.
25 – +78 kg Genç Erkekler – Ali Osman ÜSTÜN – 1.
26 – +78 kg Genç Erkekler – Abdullah HARMANCI – 2.
27 – +78 kg Genç Erkekler – Ömer Osman MERCİMEK – 3.
28 – 42 kg Genç Bayanlar – Canan GÜNDÜZ – 1.
29 – 42 kg Genç Bayanlar – Fatmanur ÖNER – 2.
30 – 42 kg Genç Bayanlar – Beyza ALTUNLU – 3.
31 – 42 kg Genç Bayanlar – Zehra GÜRBÜZ – 3.
32 – 44 kg Genç Bayanlar – Elif Sude AKGÜL – 1.
33 – 44 kg Genç Bayanlar – Zeynep Duru KAYA – 2.
34 – 44 kg Genç Bayanlar – Ayşe AŞICI – 3.
35 – 44 kg Genç Bayanlar – Tuvanna Nazlı KESGİN – 3.
36 – 46 kg Genç Bayanlar – Selen GÜNDÜZ – 1.
37 – 46 kg Genç Bayanlar – Şeyma KÖSEOĞLU – 2.
38 – 46 kg Genç Bayanlar – Mahbube Mehlika TOZLU – 3.
39 – 46 kg Genç Bayanlar – Şuheda YANGIN – 3.
40 – 49 kg Genç Bayanlar – Aleyna ŞENYURT – 1.
41 – 49 kg Genç Bayanlar – Meryem Elif İYİN – 2.
42 – 49 kg Genç Bayanlar – Öykü ÖZBEY – 3.
43 – 52 kg Genç Bayanlar – Özge ÖZBEY – 1.
44 – 52 kg Genç Bayanlar – Zeynep Nur SARIÇİÇEK – 2.
45 – 52 kg Genç Bayanlar – Esra YÜCE – 3.
46 – 55 kg Genç Bayanlar – Amine Nur KARAER – 2.
47 – 55 kg Genç Bayanlar – Zeynep Sude ÖZATA – 3.
48 – 59 kg Genç Bayanlar – Azra YÜCE – 2.
49 – 59 kg Genç Bayanlar – Şefika ÇAKAL – 3.
50 – 63 kg Genç Bayanlar – Işıl ZAFER – 1.
51 – 63 kg Genç Bayanlar – Selenay GÜÇLÜEFE – 2.
52 – 63 kg Genç Bayanlar – Ezheran Nur SAÇAR – 3.
53 – 63 kg Genç Bayanlar – Şevval ÇAKAL – 3.
54 – 68 kg Genç Bayanlar – İrem AKDOĞAN – 2.
55 – 68 kg Genç Bayanlar – Azra Tuba TORUN – 3.
56 – 68 kg Genç Bayanlar – Arzu KARSAVA – 3.
57 – +68 kg Genç Bayanlar – Sude Yaren UZUNÇAVDAR – 1.
58 – +68 kg Genç Bayanlar – Zehra Begüm KAVUKÇUOĞLU – 2.
59 – +68 kg Genç Bayanlar – Emriye YETEK – 3.
60 – +68 kg Genç Bayanlar – Sıla Nur ALİUSTAOĞLU – 3.

10-17 Mart 2021 tarihleri arasında İstanbul’da yapılan 8. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvasında Büyükler Kategorisinde İlk 4’te Yer Alan Türk Sporcular

S.No – Kategorisi – Adı Soyadı – Derecesi


1 – 54 kg Büyük Erkekler – Server BALABAN – 2.
2 – 54 kg Büyük Erkekler – Sercan Celil YAŞAR – 3.
3 – 63 kg Büyük Erkekler – Hakan REÇBER – 2.
4 – 74 kg Büyük Erkekler – Ferhat Muhammet SAROĞLU – 3.
5 – 80 kg Büyük Erkekler – Hasan Can LAZOĞLU – 3.
6 – 87 kg Büyük Erkekler – Yunus SARI – 3.
7 – 46 kg Büyük Bayanlar – Filiz ÖGEL – 3.
8 – 73 kg Büyük Bayanlar – Nafia KUŞ – 1.
9 – 73 kg Büyük Bayanlar – Şeyma Nur SÖĞÜT – 3.

10-17 Mart 2021 tarihleri arasında İstanbul’da yapılan  8. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvasında Poomsae Kategorisinde İlk 1’te Yer Alan Türk Sporcular

S.No – Kategorisi – Adı Soyadı – Derecesi


1 – 17 Yaş Altı Freestyle Pair – Hayriye ERİŞİK – 1.
2 – 17 Yaş Altı Freestyle Pair – Seyfettin Emre BULUT – 1.
3 – 17 Yaş Üzeri Freestyle Pair – Biriçim Azra AKÇAEL – 1.
4 – 17 Yaş Üzeri Freestyle Pair – Mehmet Muhammet GENÇTOPRAK – 1.
5 – 12 Yaş Üzeri Freestyle Takım – Sefa YILDIRIM – 1.
6 – 12 Yaş Üzeri Freestyle Takım – Nazlı Nur İŞLER – 1.
7 – 12 Yaş Üzeri Freestyle Takım – Aymet AYDIN – 1.
8 – Yıldız Erkekler – Mehmet Berke YILDIZ – 1.
9 – 40 Yaş Altı Büyük Erkekler – Uğur TUZLU – 1.
10 – 50 Yaş Altı Büyük Erkekler – Namık KONANÇ – 1.
11 – 60 Yaş Altı Büyük Erkekler – Mustafa YILMAZ – 1.
12 – 65 Yaş Altı Büyük Erkekler – Mustafa HELVACIOĞLU – 1.
13 – Yıldız Bayanlar – Elif Ecrin KOÇ – 1.
14 – Genç Bayanlar – Eylül SEZGİN – 1.
15 – 30 Yaş Altı Büyük Bayanlar – Büşra Deniz YILMAZ – 1.
16 – 40 Yaş Altı Büyük Bayanlar – Fatma TÖREHAN – 1.
17 – Yıldızlar Pair – Samet Arda YERLİKAYA – 1.
18 – Yıldızlar Pair – Nisa Nur ŞİTİLBAY – 1.
19 – Gençler Pair – Melissa Ece ŞANVER – 1.
20 – Gençler Pair – Haydar KIYAK – 1.
21 – 30 Yaş Altı Pair – Safa Hasan ÇOLAKOĞLU – 1.
22 – 30 Yaş Altı Pair – Elif GÜLER – 1.
23 – Yıldızlar Takım – Muhammet Emin MAVİ – 1.
24 – Yıldızlar Takım – Erhan DÜNDAR – 1.
25 – Gençler Takım – Ali Efe BULUT – 1.
26 – Gençler Takım – Abdullah ÇELİK – 1.
27 – Gençler Takım – Ebubekir HAPHAP – 1.
28 – 30 Yaş Altı Takım – Muhammed Enes KAYA – 1.
29 – 30 Yaş Altı Takım – Ahmet AYDIN – 1.
30 – 30 Yaş Üzeri Takım – Kadir EKEN – 1.
31 – 30 Yaş Üzeri Takım – Murat KANDEMİR – 1.
32 – 30 Yaş Üzeri Takım – İsmail KUL – 1.
33 – Yıldız Bayanlar Takım – Nisa DOĞRU – 1.
34 – Yıldız Bayanlar Takım – Zeynep ÖZDİL – 1.
35 – Yıldız Bayanlar Takım – Aysu Ela KARGI – 1.
36 – Genç Bayanlar Takım – Esma YILDIZ – 1.
37 – Genç Bayanlar Takım – Beyzanur ÇIĞRIKÇI – 1.
38 – 30 Yaş Altı Bayanlar Takım  – Buse YAVUZ – 1.
39 – 30 Yaş Altı Bayanlar Takım  – Elif Sıla KOTAN – 1.

26-27 Temmuz 2021 tarihleri arasında Ankara’da yapılan Yıldızlar Milli Takım Seçme Müsabakasında Seçme Yapılan Sıkletlerde İlk 8’e Giren Sporcular    

S.No – Kategorisi – Adı Soyadı – Derecesi


1 – 33 kg Yıldız Erkekler – Muhammed İSLAM – 1.
2 – 33 kg Yıldız Erkekler – Ahmet ÇAPACI – 2.
3 – 33 kg Yıldız Erkekler – Yiğit MERT – 3.
4 – 33 kg Yıldız Erkekler – Mücahit YENER – 4.
5 – 33 kg Yıldız Erkekler – Eyüpcan ÇİMEN – 5.
6 – 33 kg Yıldız Erkekler – Mustafa KÜÇÜK – 6.
7 – 33 kg Yıldız Erkekler – Yağız Efe YETGÜN – 7.
8 – 33 kg Yıldız Erkekler – Hüseyin ŞAHİN – 8.
9 – 41 kg Yıldız Erkekler – Hasan ARSLAN – 1.
10 – 41 kg Yıldız Erkekler – Kaan YELALDI – 2.
11 – 41 kg Yıldız Erkekler – Arda MUZAÇ – 3.
12 – 41 kg Yıldız Erkekler – Ahmad Ezzat BİDANOK – 4.
13 – 41 kg Yıldız Erkekler – Ahmet Arda ÇANKAYA – 5.
14 – 41 kg Yıldız Erkekler – Nuri ŞERBETÇİ – 6.
15 – 41 kg Yıldız Erkekler – Ersin ŞENYÜREK – 7.
16 – 41 kg Yıldız Erkekler – Ege ULUSAL – 8.
17 – 61 kg Yıldız Erkekler – Mehmet Emin PIRTICI – 1.
18 – 61 kg Yıldız Erkekler – Emirhan BORDANACI – 2.
19 – 61 kg Yıldız Erkekler – Metehan ÇİYAN – 3.
20 – 61 kg Yıldız Erkekler – Ahmet Arif GÜL – 4.
21 – 61 kg Yıldız Erkekler – Fatih Emre TOSUN – 5.
22 – 61 kg Yıldız Erkekler – Samet COŞKUN – 6.
23 – 61 kg Yıldız Erkekler – Göktürk TURNA – 7.
24 – 61 kg Yıldız Erkekler – Yasin Kaan ATILGAN – 8.
25 – +65 kg Yıldız Erkekler – Alim Efe BALCI – 1.
26 – +65 kg Yıldız Erkekler – Ahmet EVKAYA – 2.
27 – +65 kg Yıldız Erkekler – Ahmet Kasım KARAUZUN – 3.
28 – +65 kg Yıldız Erkekler – Mücahit ATEŞ – 4.
29 – +65 kg Yıldız Erkekler – Hamit Kıvanç ODABAŞI – 5.
30 – +65 kg Yıldız Erkekler – Efe Kemal TANRISEVEN – 6.
31 – +65 kg Yıldız Erkekler – Berkecan KIR – 7.
32 – +65 kg Yıldız Erkekler – Melih ŞENTÜRK – 8.
33 – 33 kg Yıldız Bayanlar – Ayşe ORHAN – 1.
34 – 33 kg Yıldız Bayanlar – Aleyna Nur İLİ – 2.
35 – 33 kg Yıldız Bayanlar – Beyzanur İNAL – 3.
36 – 33 kg Yıldız Bayanlar – Sude SAĞLAM – 4.
37 – 33 kg Yıldız Bayanlar – Eylül KARADAŞ – 5.
38 – 33 kg Yıldız Bayanlar – Saliha YAMAN – 6.
39 – 33 kg Yıldız Bayanlar – Zeynep GÖZÜTEK – 7.
40 – 33 kg Yıldız Bayanlar – Esma ÇELİK – 8.
41 – 41 kg Yıldız Bayanlar – Melissa YILDIZ – 1.
42 – 41 kg Yıldız Bayanlar – Aleyna Zülfi DURMUŞ – 2.
43 – 41 kg Yıldız Bayanlar – Zeynep Hasret YILMAZ – 3.
44 – 41 kg Yıldız Bayanlar – Zeynep TÜRKYILMAZ – 4.
45 – 41 kg Yıldız Bayanlar – Naz KİRAZ – 5.
46 – 41 kg Yıldız Bayanlar – Rüveyda Nur EVİN – 6.
47 – 41 kg Yıldız Bayanlar – Nazlıcan BAĞATOR – 7.
48 – 41 kg Yıldız Bayanlar – Nimet SAKAR – 8.
49 – 47 kg Yıldız Bayanlar – İkra Nur TAŞOLUK – 1.
50 – 47 kg Yıldız Bayanlar – Ezgi ŞENER – 2.
51 – 47 kg Yıldız Bayanlar – Ezgisu SOFU – 3.
52 – 47 kg Yıldız Bayanlar – Derya DEMİR – 4.
53 – 47 kg Yıldız Bayanlar – Tuana BEŞLİ – 5.
54 – 47 kg Yıldız Bayanlar – Meryem GİTTİ – 6.
55 – 47 kg Yıldız Bayanlar – Gülbahar DUMANCI – 7.
56 – 47 kg Yıldız Bayanlar – Durdu AKYÜZ – 8.
57 – 51 kg Yıldız Bayanlar – Beyzanur PEHLİVAN – 1.
58 – 51 kg Yıldız Bayanlar – Rabia GÜNEY – 2.
59 – 51 kg Yıldız Bayanlar – Hilal BAŞ – 3.
60 – 51 kg Yıldız Bayanlar – Beyza BIÇAKÇI – 4.
61 – 51 kg Yıldız Bayanlar – İlknur BALTA – 5.
62 – 51 kg Yıldız Bayanlar – Fatma Belinay TÜRKKOLU – 6.
63 – 51 kg Yıldız Bayanlar – Sude ÖZAY – 7.
64 – 51 kg Yıldız Bayanlar – Dilara Senem ŞENBEL – 8.
65 – +59 kg Yıldız Bayanlar – Gül EFE – 1.
66 – +59 kg Yıldız Bayanlar – Dilara ŞİRİN – 2.
67 – +59 kg Yıldız Bayanlar – Merve ANKARALIOĞLU – 3.
68 – +59 kg Yıldız Bayanlar – Fahriye Asel AKOVA – 4.
69 – +59 kg Yıldız Bayanlar – Nisa AĞIRBAŞ – 5.
70 – +59 kg Yıldız Bayanlar – Suğra ASAN – 6.
71 – +59 kg Yıldız Bayanlar – Fadime YILDIRIM – 7.
72 – +59 kg Yıldız Bayanlar – Esma Tuana SEYHAN – 8.

07-14 Temmuz 2021 tarihleri arasında Ankara’da yapılan Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası Seçme Yapılmayan Sıkletlerde İlk 8’e Giren Sporcular    

S.No – Kategorisi – Adı Soyadı – Derecesi


1 – 37 kg Yıldız Erkekler – Berke ERBULUT – 1.
2 – 37 kg Yıldız Erkekler – Selimhan AKSOY – 2.
3 – 37 kg Yıldız Erkekler – Onur Kaan SARIBUDAK – 3.
4 – 37 kg Yıldız Erkekler – Akın PİŞGİN – 4.
5 – 37 kg Yıldız Erkekler – Muhammet Efe BAYKARA – 5.
6 – 37 kg Yıldız Erkekler – Olcan KİRAZ – 6.
7 – 37 kg Yıldız Erkekler – Uğur Han YILMAZ – 7.
8 – 37 kg Yıldız Erkekler – Yiğit ARAL – 8.
9 – 45 kg Yıldız Erkekler – Yusuf BADEM  – 1.
10 – 45 kg Yıldız Erkekler – Hüseyin ARSLAN – 2.
11 – 45 kg Yıldız Erkekler – Mahmut Emin ÇİÇEK – 3.
12 – 45 kg Yıldız Erkekler – Emirhan KÖSE – 4.
13 – 45 kg Yıldız Erkekler – Hamza TOMU – 5.
14 – 45 kg Yıldız Erkekler – Metehan İNCESU – 6.
15 – 45 kg Yıldız Erkekler – İmdat GÜNEL – 7.
16 – 45 kg Yıldız Erkekler – Selahaddin Eyyüb ÇİÇEK – 8.
17 – 49 kg Yıldız Erkekler – Ali Sami PELİT – 1.
18 – 49 kg Yıldız Erkekler – Murat Can ÖLMEZ – 2.
19 – 49 kg Yıldız Erkekler – Nusret Efe ÇAKIR – 3.
20 – 49 kg Yıldız Erkekler – Talha GÜNGÖR – 4.
21 – 49 kg Yıldız Erkekler – Buğra ÇOŞKUNGÖNÜL – 5.
22 – 49 kg Yıldız Erkekler – Ahmet YILMAZ – 6.
23 – 49 kg Yıldız Erkekler – Arda İŞGÜZAR – 7.
24 – 49 kg Yıldız Erkekler – Muhammed Ozgan ERTÜRK – 8.
25 – 53 kg Yıldız Erkekler – Ahmet Boğaçhan CEYLAN – 1.
26 – 53 kg Yıldız Erkekler – Yiğit Eren AYAN – 2.
27 – 53 kg Yıldız Erkekler – Baturay MUŞMAL – 3.
28 – 53 kg Yıldız Erkekler – İsmail Boran KARAKUZULU – 4.
29 – 53 kg Yıldız Erkekler – Doğuhan EFLATUN – 5.
30 – 53 kg Yıldız Erkekler – Yağız Furkan ÖKSÜZ – 6.
31 – 53 kg Yıldız Erkekler – Hamza Talha TURAN – 7.
32 – 53 kg Yıldız Erkekler – Yusuf KILIÇ – 8.
33 – 57 kg Yıldız Erkekler – Alper TUNCAY – 1.
34 – 57 kg Yıldız Erkekler – Muhammed Can AL – 2.
35 – 57 kg Yıldız Erkekler – Ahmet Kaan FİLDİŞİ – 3.
36 – 57 kg Yıldız Erkekler – Mehmet AVCI – 4.
37 – 57 kg Yıldız Erkekler – Alihan ERDOĞAN – 5.
38 – 57 kg Yıldız Erkekler – Abdülmelik ÜNSAL – 6.
39 – 57 kg Yıldız Erkekler – Kerem GÜMÜŞOLUK – 7.
40 – 57 kg Yıldız Erkekler – Batın Ege YILMAZ – 8.
41 – 65 kg Yıldız Erkekler – Kaan BİLGE – 1.
42 – 65 kg Yıldız Erkekler – Enes HAN – 2.
43 – 65 kg Yıldız Erkekler – Emirhan SARİMBEYLİ – 3.
44 – 65 kg Yıldız Erkekler – Burak Kaan ÖZTÜRK – 4.
45 – 65 kg Yıldız Erkekler – İsmail PELİT – 5.
46 – 65 kg Yıldız Erkekler – Samet KAÇAN – 6.
47 – 65 kg Yıldız Erkekler – Halil Efe FANAZ – 7.
48 – 65 kg Yıldız Erkekler – Ensar Fatih ÇABUK – 8.
49 – 29 kg Yıldız Bayanlar – Yaren AÇAR – 1.
50 – 29 kg Yıldız Bayanlar – Bulem Nur ARSLAN – 2.
51 – 29 kg Yıldız Bayanlar – Nazlı EFE – 3.
52 – 29 kg Yıldız Bayanlar – Ceylinnaz DURMAZ – 4.
53 – 29 kg Yıldız Bayanlar – Hanife Reyhan DİNÇER – 5.
54 – 29 kg Yıldız Bayanlar – Duru Sude KURT – 6.
55 – 29 kg Yıldız Bayanlar – Gamze YILMAZ – 7.
56 – 29 kg Yıldız Bayanlar – Melis Tuana KELEŞ – 8.
57 – 37 kg Yıldız Bayanlar – Hayrunnisa GÜRBÜZ – 1.
58 – 37 kg Yıldız Bayanlar – Özlem GENÇ – 2.
59 – 37 kg Yıldız Bayanlar – Buse Nur KAZAKOĞLU – 3.
60 – 37 kg Yıldız Bayanlar – Neslişah ENÇOK – 4.
61 – 37 kg Yıldız Bayanlar – Aslı Cemre CEYLAN – 5.
62 – 37 kg Yıldız Bayanlar – Aylin Duru ÖREN – 6.
63 – 37 kg Yıldız Bayanlar – Sima YÖNAK – 7.
64 – 37 kg Yıldız Bayanlar – Zeynep BİRİCİK – 8.
65 – 44 kg Yıldız Bayanlar – Sahra Nur ÖZDEMİR – 1.
66 – 44 kg Yıldız Bayanlar – İremnur Gül ÖZGÜR – 2.
67 – 44 kg Yıldız Bayanlar – Irmak KARACA – 3.
68 – 44 kg Yıldız Bayanlar – Cansu ÖZGÜVEN – 4.
69 – 44 kg Yıldız Bayanlar – Irmak ERDOĞAN – 5.
70 – 44 kg Yıldız Bayanlar – Ceyda GENÇER – 6.
71 – 44 kg Yıldız Bayanlar – Zeynep Eylül GÜLSÜN – 7.
72 – 44 kg Yıldız Bayanlar – Hatice Aysima TURHAN – 8.
73 – 55 kg Yıldız Bayanlar – Mümüne Nur GÖZ – 1.
74 – 55 kg Yıldız Bayanlar – Eylül Burçak DEMİR – 2.
75 – 55 kg Yıldız Bayanlar – Rojin Damla ALICI – 3.
76 – 55 kg Yıldız Bayanlar – Ezgi Naz AKYAPIN – 4.
77 – 55 kg Yıldız Bayanlar – Ecenur YILDIZDAL – 5.
78 – 55 kg Yıldız Bayanlar – Sudenaz ÖZDEN – 6.
79 – 55 kg Yıldız Bayanlar – Şeyma Naz ÖZCELEP – 7.
80 – 59 kg Yıldız Bayanlar – Ceren ÇETİNEL – 1.
81 – 59 kg Yıldız Bayanlar – Elif Şevval YILMAZ – 2.
82 – 59 kg Yıldız Bayanlar – Ecem Meyra ERDURAN – 3.
83 – 59 kg Yıldız Bayanlar – Ayşe Nur KABAKULAK – 4.
84 – 59 kg Yıldız Bayanlar – Beheşti Ebrar AKIN – 5.
85 – 59 kg Yıldız Bayanlar – Rümeysa MERCİMEK – 6.
86 – 59 kg Yıldız Bayanlar – Rüveyda Sultan Asena ORAL – 7.
87 – 59 kg Yıldız Bayanlar – Begüm AZGIN – 8.

Avrupa Ümitler Taekwondo Şampiyonası Milli Takım Seçme Müsabakaları 03-05 Ağustos 2021-Ankara İlk 8’e Giren Sporcular

S.No – Kategorisi – Adı Soyadı – Derecesi


1 – 54 kg Ümit Erkekler – Abdullah Ömer YARLI – 1.
2 – 54 kg Ümit Erkekler – Ömer DELİBAŞLAR – 2.
3 – 54 kg Ümit Erkekler – Metehan ÇAN – 6.
4 – 58 kg Ümit Erkekler – Bilal KÜSKÜ – 3.
5 – 58 kg Ümit Erkekler – Mehmet Emin HAYTA – 3.
6 – 58 kg Ümit Erkekler – Halil İbrahim ÇAPAR – 5.
7 – 58 kg Ümit Erkekler – Ömer Yasin ORHAN – 6.
8 – 58 kg Ümit Erkekler – Ahmet Talha YILMAZOĞLU – 7.
9 – 63 kg Ümit Erkekler – Oğuzhan KILIÇKAYA – 2.
10 – 63 kg Ümit Erkekler – Ömer Faruk ÖZCAN – 3.
11 – 63 kg Ümit Erkekler – Emre ALTUN – 5.
12 – 63 kg Ümit Erkekler – Sefa Can DERE – 6.
13 – 68 kg Ümit Erkekler – Tuğra AKKAŞ – 2.
14 – 68 kg Ümit Erkekler – Mehmet Kaan ŞENKURU – 3.
15 – 68 kg Ümit Erkekler – Yunus BOZAN – 6.
16 – 68 kg Ümit Erkekler – Serkan ARSLAN – 7.
17 – 68 kg Ümit Erkekler – Yunus Emre OĞUZCAN – 8.
18 – 74 kg Ümit Erkekler – Ahmet Can TİMAĞUR – 2.
19 – 74 kg Ümit Erkekler – Yusuf ŞENOL – 3.
20 – 74 kg Ümit Erkekler – Nesim KÜSKÜ – 3.
21 – 74 kg Ümit Erkekler – Salih ÇETİNKAYA – 5.
22 – 74 kg Ümit Erkekler – Onur Talha SOYKAN – 6.
23 – 74 kg Ümit Erkekler – Ahmet Esat DUR – 7.
24 – 80 kg Ümit Erkekler – Arif EROL – 1.
25 – 80 kg Ümit Erkekler – Emirhan KUTSAL – 2.
26 – 80 kg Ümit Erkekler – Rahmet Baran ŞİMŞEK – 3.
27 – 80 kg Ümit Erkekler – Fikret Hakan ŞENKURU – 3.
28 – 80 kg Ümit Erkekler – Emirhan YURTSEVER – 5.
29 – 80 kg Ümit Erkekler – Seyfullah Enes ERKAMA – 6.
30 – 87 kg Ümit Erkekler – Ahmet Efe SARIOĞLU – 2.
31 – 87 kg Ümit Erkekler – İlker BAYKAL  – 3.
32 – 87 kg Ümit Erkekler – Ahmet Hüsrev KESKİN – 3.
33 – 87 kg Ümit Erkekler – Hüseyin Behlül KARADAŞ – 5.
34 – 87 kg Ümit Erkekler – Taha Enes KAMBER – 6.
35 – +87 kg Ümit Erkekler – Anıl Erkin ZERAY – 1.
36 – +87 kg Ümit Erkekler – Melih YILMAZ – 3.
37 – +87 kg Ümit Erkekler – Enes YASAN – 3.
38 – +87 kg Ümit Erkekler – Erkan EVRAN – 6.
39 – +87 kg Ümit Erkekler – Emrah Efe USTA – 7.
40 – 46 kg Ümit Bayanlar – Zeynep Meryem ÇETİN – 2.
41 – 46 kg Ümit Bayanlar – Meryem DEMİRKOL – 3.
42 – 46 kg Ümit Bayanlar – İrem DİNÇ – 3.
43 – 46 kg Ümit Bayanlar – Firdevs Elçin ERSİN – 5.
44 – 46 kg Ümit Bayanlar – Kardelen ALÇAMLI – 6.
45 – 46 kg Ümit Bayanlar – Esma ATİK – 7.
46 – 49 kg Ümit Bayanlar – Halime Neslihan KILINÇ  – 2.
47 – 49 kg Ümit Bayanlar – Elif Nur KAYA – 3.
48 – 49 kg Ümit Bayanlar – Tülay DÖŞÜÇUKUR – 5.
49 – 53 kg Ümit Bayanlar – Melisa ÖZLÜ – 3.
50 – 53 kg Ümit Bayanlar – Rümeysa Nur ERGİN – 6.
51 – 53 kg Ümit Bayanlar – Hürü Gökçe GÖĞEBAKAN – 7.
52 – 57 kg Ümit Bayanlar – Şenizcan ARAS – 1.
53 – 57 kg Ümit Bayanlar – Gizem HASAN – 2.
54 – 57 kg Ümit Bayanlar – Esma Nur YILMAZ – 3.
55 – 57 kg Ümit Bayanlar – Beyza Nur GENEZ – 5.
56 – 57 kg Ümit Bayanlar – Nisanur ŞAHİN – 6.
57 – 57 kg Ümit Bayanlar – Şükran Arife AKDEMİR – 7.
58 – 57 kg Ümit Bayanlar – İmran BAYARTAN – 8.
59 – 62 kg Ümit Bayanlar – Hatice ERDOĞAN – 3.
60 – 62 kg Ümit Bayanlar – Yağmur TUNÇ – 5.
61 – 62 kg Ümit Bayanlar – Elif ZENGİN – 6.
62 – 62 kg Ümit Bayanlar – Nisanur GÜLER – 7.
63 – 62 kg Ümit Bayanlar – Gözde Selin KAYA – 8.
64 – 67 kg Ümit Bayanlar – Ayşe Sıla KIRCAOĞLU – 2.
65 – 67 kg Ümit Bayanlar – İrem BAYSAL – 3.
66 – 67 kg Ümit Bayanlar – İlayda ŞEN – 3.
67 – 67 kg Ümit Bayanlar – Zeynep KAYA – 6.
68 – 73 kg Ümit Bayanlar – Büşra ÖZTÜRK – 1.
69 – 73 kg Ümit Bayanlar – Zehra GÜNDÜZ – 2.
70 – 73 kg Ümit Bayanlar – Bengüsu YILMAZ – 3.
71 – 73 kg Ümit Bayanlar – Fatma Nur PEKKİRİŞCİ – 3.
72 – +73 kg Ümit Bayanlar – Tuba DONUKARA – 2.
73 – +73 kg Ümit Bayanlar – Alsu DENİZ – 3.
74 – +73 kg Ümit Bayanlar – Livanur TİRYAKİOĞLU – 3.
75 – +73 kg Ümit Bayanlar – Aleyna AKÇAY – 5.
76 – +73 kg Ümit Bayanlar – Ayşe ERGÜL – 6.

Related Articles

Önemli Duyuru – 6. WT Başkanlık Kupası

Türkiye Taekwondo Federasyonu 15-23 Eylül 2021 tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak 6. WT Başkanlık Kupası ile ilgili önemli bir duyuru yayınladı. Söz konusu Faaliyete 18-21 Şubat...

Kyorugi ve Poomsae Müsabaka Talimatları

Türkiye Taekwondo Federasyonu Kyorugi ve Poomsae Müsabaka Talimatları ile ilgili bir duyuru yayınladı. Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun yayınladığı Kyorugi ve Poomsae Müsabaka Talimatlarına aşağıdaki linkleri tıklayarak...

Önemli Duyuru – TOHM Sporcu Alımı

Türkiye Taekwondo Federasyonu TOHM Sporcu Alımı ile ilgili bir duyuru yayınladı.1 - Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezleri (TOHM) Değerlendirme Komisyonunca aşağıdaki kriterlere uyan sporcuların sırasıyla...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

22,396BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -

Latest Articles

Önemli Duyuru – 6. WT Başkanlık Kupası

Türkiye Taekwondo Federasyonu 15-23 Eylül 2021 tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak 6. WT Başkanlık Kupası ile ilgili önemli bir duyuru yayınladı. Söz konusu Faaliyete 18-21 Şubat...

Kyorugi ve Poomsae Müsabaka Talimatları

Türkiye Taekwondo Federasyonu Kyorugi ve Poomsae Müsabaka Talimatları ile ilgili bir duyuru yayınladı. Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun yayınladığı Kyorugi ve Poomsae Müsabaka Talimatlarına aşağıdaki linkleri tıklayarak...

Önemli Duyuru – TOHM Sporcu Alımı

Türkiye Taekwondo Federasyonu TOHM Sporcu Alımı ile ilgili bir duyuru yayınladı.1 - Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezleri (TOHM) Değerlendirme Komisyonunca aşağıdaki kriterlere uyan sporcuların sırasıyla...

Önemli Duyuru – Kuşak Sınavları

ürkiye Taekwondo Federasyonu Kuşak Sınavları hakkında bir duyuru yayınladı. Bilindiği üzere Ülkemizde görülen Koronovirüs salgınından dolayı, sporcularımızın Sporcu Lisansları ile Yıllık vizelerinin yaptıramamaları ve Sağlık...

Büyükler Milli Takım Seçmesi

Büyükler Teknik Kurulu yapmış olduğu toplantı sonucunda; 8-11 Nisan 2021 tarihlerinde Bulgaristan'da düzenlenecek olan Büyükler Avrupa Şampiyonası için Milli Takım seçme müsabakası listelerini ve...