Önemli Duyuru- Milli Sporcu Belgeleri (E-Devlet)

Önemli Duyuru- Milli Sporcu Belgeleri (E-Devlet)
27 Ekim 2019 Pazar , 20:42
Okunma: 664
0 Yorum

Türkiye Taekwondo Federasyonu, milli sporcu belgeleriyle ilgili bir duyuru yayınladı

 Gençlik ve Spor Bakanlığımızın yürüttüğü çalışmaların sonucunda milli sporcu belgelerinde e-İmza dönemine geçilmiş olup; Milli sporcu belgelerinin üzerinde ıslak imza yerine ‘Barkod’ yer alacaktır ve bu barkodla resmi işlemler gerçekleştirilebilecektir.

Yapılan çalışmalar sonucunda Milli sporcu belgelerine E-Devlet (www.turkiye.gov.tr) üzerinden ulaşılabilmektedir. Federasyonumuza 01 Mayıs 2019 tarihinden sonra ulaşan ve imza süreci biten Milli sporcu belgeleri E-devlet üzerinden alınacaktır. Belgesini E-Devlet üzerinden almakta sıkıntı yaşayan hak sahipleri Federasyonumuzu arayarak destek alabilir.

MİLLİ SPORCU BELGESİ E-DEVLET’TEN NASIL ALINIR ?

Milli Sporcu Belgesine ulaşmak için www.turkiye.gov.tr adresine giriş yapıldıktan sonra, arama bölümüne “Spor Bilgi Sistemi” yazılacak ve uygulamaya gidilecektir. Daha sonra gelen sayfada “Uluslararası Organizasyon İşlemleri” seçilecek, bir sonraki sayfada ise “Millilik Belgesi İşlemleri” sekmesine tıklayarak belgeye ulaşılabilecektir. Ulaşılan barkodlu belgeyi indirdikten ve kaydettikten sonra istenildiği kadar çıktı alınarak kullanılabilir.

MİLLİ SPORCU BELGESİ ÇIKARMAK İÇİN GÜNCEL EVRAK BİLGİSİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.


Kaynak:
SON HABERLER
YAZARLAR
© 2007-2018 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.